Aktorja turke në listën e 10 femrave më të bukura myslimane (FOTO)

Advertisment

‘Bollyinside’ një nga faqet më të njohura në Indi ka identifikuar 10 gratë myslimane më të bukura në botë.

Aktorja e njohur turke, Fahriye Evcen u rendit e 10-ta në listën e 10 grave myslimane më të bukura në botë.

Reklame

Për të disatën herë aktorja bie në sy dhe në vëmendjen e të gjithëve me hiret dhe pamjen e saj. Burak duhet të ndihet vërtet shumë me fat për bashkëshorten e tij.

Ndërsa në vend të pare u përzgjodh Ameerah Al-Taweel, një filantrope arabe dhe ish-princeshë.

Fahriye Evcen

Ndersa kjo eshte Ameerah Al-Taweel