Alban Skenderaj lanson projekt të ri muzikor (VIDEO)

Alban Skenderaj ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Kush ta ndien ty aromën’ e punuar nga Lorenc Aliaj dhe vet artisti.

Dëgjojeni të plotë më poshtë.