Albin Kurti tregon si do të numërohen votat me 14 shkurt (VIDEO)

Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka mbajtur një tubim parazgjedhor me simpatizantë të këtij subjekti në Gjakovë.

Kurti gjatë tubimit ka ndarë edhe një shaka me të pranishmit.

Reklame

“Në KQZ do të numërohen votat nga komisionerët. Është ora shtatë dhe mbyllen vendvotimet e fillon numërimi i votave në KQZ. Komisioneri duke i numëruar votat do të thotë “Vetëvendosje, Vetëvendosje, Vetëvendosje”, tha ai.

Për më shumë shikoni videon më poshtë: