Albon Xhemaili merret në pyetje nga policia

Kryeyari i Aleancës për Shqiptarët shkruan në rrjetin social facebook se kryetari i komunës së Bogovinës Albon Xhemaili është marrë në pyetje nga Policia që të ndërpriten punimet e projektit për ujë në fshatin Siniçan, në të kundërtën do të arr estohet.

Postimi i Ziadin Selës në Facebook:

Reklame

BDI humb toruan pas humbjes në Bogovinë dhe HaraçinëHumbja e BDI-së në Komunën e Bogovinës ka bërë që ata përmes…

Gepostet von Ziadin Sela am Dienstag, 28. Juli 2020