Alternativa e Tetovës jep dorëheqje: Kryesia nuk përfillte degën

Advertisment
HTML Image as link

‘Kryesia e deges se Alternatives ne Tetove ka dhene doreheqje nga cdo funksion partiak pershkak te sic thone ato, nuk jane perfillur nga kryesia qendrore’ ka deklaruar kryetari e kesaj partie ne Tetove, Gazmend Arifi

”Te nderuar anetar, simpatizant, kuvendar te Alternatives Dega e Tetoves , dua t ju informoj se une Gazmend Arifi kryetar i deges sebashku me bashkepuntoret dhe kryesin e ngushte te deges me anetaresi, japim doreheqje nga ky post dhe nga cdo pizicion tjeter ne parti per shkak te mosperfilljes se deges nga individ te kryesis qendrore te partise, te cilet nuk perfillen kerkesat e elektoratit, anatersis dhe deges, per te ngopur apetitet e tyre personale.

Reklame

Une perzemersisht u falemnderoj per perkrahjen, dhe publikisht ju kerkoj ndjes per mosrealizimin e kerkesave pamvarsisht angazhinin tuaj dhe tonin te parezerve.
Me respekt

Gazmend Arifi