Apasievi ia kthen Presidentit “morr”

Kreu i partisë E Majta ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Presidentit të vendit Stevo Pendarovski ku ky i fundit e quajti Apasievin psikopat dhe ndytësirë.

Apasievi shkruan se Presidenti më paska quajtur psikopat nuk është e mundur

Gjthë këto akuza në mes njëri tjetrit vijnë si shkak kur Kreu i shtetit ka reaguar ndaj sharjeve që kryetari i “E Majta”, Dimitar Apasiev ka adresuar së fundmi drejt tij. Pendarovski thotë se një rast i tillë është precedent në Evropë./KLanMacedonia/