Arben Taravari takon Daut Rexhepin ”Komandant Lekën”

Pas kronikes se shfaqur në media ku Daut Rexhepi i njohur si Komandant Leka i cili karieren e tij politike e kishte nisur pikerisht pas luftes se 2001 duke u kyçur në PDSH dhe kishte dy mandate deputeti ishte lene ne harese dhe merrej me dhen me nje biznes te vogel, ai pas një kohe të gjatë si duket perseri do ti kthehehet politikes.

Sot u takua me Arben Taravarin ai ne rrjetin social shkruan:

Reklame

‘Sot pata një bisedë miqësore me komandant Lekën, një njeri i cili rrezaton dinjitet dhe fisnikëri!’