Arbnora, e veçanta e serialit ‘Kirik Hayatlar’ më të shikuar jo vetèm në Turqi

Në Kanal “D” të Turqisë po vazhdon transmetimi i serialit “Kirik Hayatlar”, E veçanta e krejt kësaj është se pjesë e serialit është edhe një kosovare, dhe kjo u bë e ditur nëpërmes potimeve që bëri Arbnora.

Arbnora Ademaj po luan rolin e Leylas krah aktorëve më të famshëm turq dhe po i shkon shumë roli saj.

Debutimi i saj në kinematografinë turke është pritur shumë mirë dhe Norën pritet ta shohim shpejt edhe në projekte të tjera në Turqi.

Kujtojmë se Arbnora ishte një moderatore e shkëlqyr dhe tani një aktore mjaftë e zonja dhe e bukur.