Ardian Bujupi bën publike lidhjen e tij me 22-vjeçaren indiane

Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi ka bërë publike lidhjen e tij me një vajzë nga India.

Ardiani ka postuar foto me të dashurën e tij, e cila quhet Sabrine dhe është e famshme në Gjermani.

Reklame

Sabrine Khan është emri i 22-vjeçares me origjinë indiane por e lindur dhe rritur në Gjermani. 22-vjeçarja është e famshme me videot e saj të kërcimit që i publikon në kanalin e Youtube.

Po ashtu Sabrine ka qenë pjesëmarrëse edhe në klipin e Ardian Bujupit me titull “Modela”.