Ariana shkëlqen në këtë fustan madhështor me punim dore (FOTO)

Ariana Fejzullahu njihet si njëra ndër blogeret më me stil e modern në vend.

Vite më parë askush nuk e kishe idenë se kush është Ariana, por që kur hyri në lidhje me këngëtëarin Ermalin gjithccka ndryshoi, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Tani ajo dhe Ermali janë të martuar e prindër të katër fërmijëve, por që fizionimia e trupit të Arianes thuajse nuk e dëshmon këtë.

Bukuroshja jo rrallë here sjellë imazhe në veshje tradicionale ndonëse ka vite që është martuar.

Së fundmi ajo po realizon një set fotografik ku po shfaqet me llojllojshmëri rrobave tradicionale.

Ja shikojeni sot!/Kosovarja/