Arjanit Hoxha: Opozita shqiptare është në gjumë (VIDEO)

Advertisment

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave dhe Sekretar Gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha në emisionin Clikc Plus në TV21, tha se për momentin nuk kemi opozitë shqiptare, pasi që sipas Hoxhës opozita shqiptare është në gjumë.

 

Reklame

Hoxha nga #BESA: Opozita shqiptare të zgjohet nga gjumi! Për momentin nuk kemi opozitë!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 14. Oktober 2020