Arjola Demiri duket elegante me këtë veshje (FOTO)

Arjola Demiri u bë e njohur për publikun e gjerë si aktorja e serialit “O sa mirë” me rolin e Xhbanes.

Një grua me shumë stil, nënë e katër fëmijëve dhe aktore e suksesshme, Arjola është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe shumë e dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Ajo i shftrytëzon mjaft mirë rrjetet sociale, ku është shumë aktive, duke promovon projektet e saj, por edhe ndan imazhe nga jeta personale.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi, ku tregon elegancën që ka bukurshoja.

E veshur me shumë stil, me një kostum njyrë të verdhë ajo shkëlqen e tëra. /Kosovarja