Armend Mujës i shtohet edhe një gëzim i madh, pasi u bë deputet!

Deputeti më i ri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Armend Muja i është shtuar edhe një gëzim, pasi mori mandnatin e deputetit.

Ai ka bërë të ditur se është bërë prind për herë të dytë.

“Azura Muja, 19.02.2021, ora 16:43, Prishtinë. Sot, Arjeta dhe unë jemi bërë prindër për herë të dytë. Arjeta dhe vajza Azura janë mirë me shëndet”, ka shkruar ai në Facebook. /Indeksonline