E FUNDIT/ Arr estohet biznesmeni Orce Kamçev

Biznesmeni Orce Kamçev është arrestuar mëngjesin e sotëm dhe është dërguar në Stacionin Policor-Karposh, konfirmojnë për MIA burime nga Ministria për Punë të Brendshme.

Ai sot do të paraqitet para gjykatësit, ndërkohë raportohet se ai është përgatitur për arratisje. Kamçev është i dyshuar në rastin “Perandoria”.