Arrestohet babai dhe dy djemtë pasi u përleshën fizikisht

Advertisment

Babai dhe dy djemtë janë arrestuar dje në Prizren për shkak se janë përleshur fizikisht në mes vete.

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Reklame

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.