Arrestohet i mituri nga Tetova, kjo është arsyeja

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës s djeshme në Tetovë, në prani të prindërit të tij është arrestuar një i mitur.

“Punonjësit policorë të SPB-Tetovë dje (02-qershor) rreth orës 18:40, në rrugën “172” në Tetovë, në prani të prindit, kanë privuar nga liria një të mitur nga Tetova,

pasi që gjatë kontrollit tek ai është gjetur marijuhanë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk