Arta Bajrami ‘çmend’ fansat me postimin e fundit (FOTO)

Advertisment

Këngëtarja e njohur kosovare Arta Bajrami është një nga femrat më provokuese që ka estrada.

Edhe pse është goxha në moshë, linjat e saj vazhdojnë të komentohet mjaftë duke u shfaqur gjithmonë bombastike, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Duke realizuar një fotosesion të mrekullueshme kësaj radhe ajo vendosi ti habis të gjithë më pozën e saj provokuese.

Me këmbë lartë me çizme të gjata e me veshje të shkurtë ajo shkroi: “ Mos ta nin hiq çka thojn bota
Mos ta nin për fjalt e kota…..?!”

Mbase as kësaj nuk ia ndien dhe pozon si të ishte 20 vjeçare./Kosovarja/