Artan Grubi sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Zëvendës kryeministri i parë shqiptar Artan Grubi sot feston 44 vjetorin e tij të lindjes.

Urimet për të nuk kanë munguar aspak duke nisur nga të gjithë, familjarë shok si dhe kolegë.