Aurela Hoxha zbulon se është në një lidhje dashurie, por cili është fatlumi

E ftuara e Luana Vjollcës më 1 Janar në “Shiko kush luan” ishte edhe Aurela Hoxha e cila ka zbuluar ka zbuluar mjaft gjëra që nuk kemi ditur më parë për të.

Gjatë sfidës “Ndaje ose pije” Aurela ju përgjigj pyetjes nëse është e dashuruar dhe cili është fatlumi.

“Ka fatlum, por për të mos thënë se cili është ai, po pi një gotë!”, u shpreh Aurela. Kujtojmë se ajo përflitet prej kohësh se është në një lidhje me një biznesmen që quhet Alban dhe jetojnë të dy bashkë në Spanjë.