-6.5 C
Tetovo
Wednesday, January 26, 2022
Home Authors Posts by Portali Editor

Portali Editor

10775 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Historiani bullgar: Është kohë e nevojshme për diferencimin e bullgarëve dhe...

Anton Pançev, profesor i Gjuhës Shqipe, historian dhe analist, sonte në “Programi 200”, tha se bullgarët nuk kërkojnë asgjë më shumë se sa komunitetet...