Home Authors Posts by Portali Tetova1

Portali Tetova1

1417 POSTS 0 COMMENTS
#

Lajmet e fundit

Koronavirsui nuk e kursen as Afrikën, vazhdon shtrirja në shumë shtete

Burundi dhe Siera Leone janë bërë vendet e fundit afrikane që kanë raportuar rastet e para me koronavirus. Më herët, ekspertët shëndetësorë kanë shprehur dyshime...