-5.8 C
Tetovo
Friday, November 27, 2020
Home Authors Posts by Portali Tetova1

Portali Tetova1

5228 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

“Der Standard”: Pas humbjes së gjyqit me Becchettin, nis konfiskimi i...

Disa banka austriake dhe kompani energjetike kanë marrë kohët e fundit nga një letër të pazakontë. Një kompani ligjore është duke pyetur nëse ato...