Home Authors Posts by Portali Tetova1

Portali Tetova1

760 POSTS 0 COMMENTS
#

Lajmet e fundit

Fjalimi emocionues i gruas së Kobe Bryant (VIDEO)

Sot është mbajtur memoriali përkujtimor për basketbollistin tashmë të vdekur Kobe Bryant dhe vajzën e tij Gianna Bryant. E në këtë ngjarje të organizuar një...