18.5 C
Tetovo
Monday, July 26, 2021
Home Authors Posts by admin

admin

4267 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Kryeministri i Kroacisë pas vizitës në spital: Do të mbulojmë të...

Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq ka bërë të ditur se gjendja e të lënduarve nga aksidenti tragjik në Kroaci është e qëndrueshme dhe se janë...