Home Authors Posts by admin

admin

1982 POSTS 0 COMMENTS
#
#

Lajmet e fundit

Po trajtohej në Shkup, ja çka dyshohet se shkaktoi vdekjen e...

Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, të martën. Dyshohet se Jusufi ishte i prekur nga Covid-19, dhe po trajtohej në një spital...