-5.8 C
Tetovo
Friday, November 27, 2020
Home Authors Posts by admin

admin

3005 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

“Der Standard”: Pas humbjes së gjyqit me Becchettin, nis konfiskimi i...

Disa banka austriake dhe kompani energjetike kanë marrë kohët e fundit nga një letër të pazakontë. Një kompani ligjore është duke pyetur nëse ato...