0 C
Tetovo
Wednesday, November 25, 2020
Home Authors Posts by admin

admin

3005 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Ja çfarë posti mori Binas Pajaziti nga Lëvizja BESA

Qeveria e Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme vazhdoi me shkarkimin dhe emërimin e drejtorëve, zëvendësdrejtorëve dhe anëtarëve në institucionet shtetërore që janë...