-4 C
Tetovo
Saturday, January 16, 2021
Home Authors Posts by admin

admin

3339 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Bora në Stamboll e bëri të duket sikur vetëm një skuadër...

Ndeshja mes Istanbul Basaksehirit dhe Sivassporit në Super Ligën turke ka shkuar viral, pasi bora ka mbuluar stadiumin në qytetin më të madh të...