34.4 C
Tetovo
Friday, July 30, 2021
Home Authors Posts by S F

S F

17583 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Humb jetën një person rrugës industriale në Tetovë!

Një person ka ndërruar jetë në rrugën industirale në Tetovë. Në vendin e ngjarjes është parë ambulanca dhe policia por ende nuk dihen shkaqet e...