24.5 C
Tetovo
Friday, September 17, 2021
Home Authors Posts by S F

S F

18916 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

2 të arrestuar dhe 4 policë të lënduar në protestat në...

Nga Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë informojnë se gjatë protestave në Tetovë janë lënduar katër policë si dhe dy persona janë arrestuar. Të privuar...