15.5 C
Tetovo
Thursday, October 29, 2020
Home Authors Posts by S F

S F

9399 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Besimi: Siguruam fonde për mbështetje financiare prej 6.000 denarë dhe për...

Masa për mbështetjen financiare për kategoritë në nevojë, të tilla si pensionistët dhe prindërit e vetëm, shtrihet dhe për fëmijët pa prindër. Përkrahja në...