Home Authors Posts by S F

S F

5092 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e fundit

Dy Frankfurta në Gjermani, tifozët e Benficas udhëtojnë gabimisht

Në mbrëmje luhet një ndeshje shumë interesante mes Frankfurtit dhe Benfikës, për fazën çerekfinale të Ligës së Europës. Tifozët e Benfikës, nuk mund ta linin...