Home Authors Posts by S F

S F

1620 POSTS 0 COMMENTS
#

Lajmet e fundit

SHBA-ja mbetet e hapur për shkëmbim territoresh mes Kosovës e Serbisë

SHBA-ja ka refuzuar të hedhë poshtë shkëmbimin e territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, pavarësisht kundërshtimit gjerman për këtë ide. “U takon palëve që të përcaktojnë...