Home Authors Posts by S F

S F

7521 POSTS 0 COMMENTS

Reklama

#

Lajmet e fundit

Ky lloj speci shitet 23.000 euro kilogrami

Speci djegës I llojit “Çarapija” e cila vjen nga pjesa veriore e Perusë është tepër I shtrejtë dhe shërbehet vetëm në restorantet shumë luksoz,...