Avokatja shqiptare zbulon një sekret: Më dhuron makina dhe diamante

Redona Koçi është një emër shumë i përfolur në showbizin shqiptar. Ajo njihet si juristja seksi, që po çmend ‘Instagramin’. E ftuar në një emision, ajo ka treguar se nuk pëlqen kur dikush e thërret me këtë emër, pasi thjesht ka mbaruar shkollën dhe nuk e ushtron si profesion. Redona thotë se ajo tashmë është një modele dhe një nga influencueset më të kërkuara në treg.

Aktualisht merrem me modeling, influencer, photoshooting. Unë i kam thyer që para 10 vitesh tabut. Sepse që e vogël ndiqja këngëtare si Beyonce, të cilët ekspozoshin. Për të tjerët ishte e vështirë, për mua jo se unë jam shumë open mind, shumë europiane me veten time.

Faktikisht është një punë e vështirë, kërkon pozitivitet. Unë nuk është se kam nnisur të mbahen nga Instagrami. Unë kam një familje që jetojnë shumica jashtë dhe më jetojnë”.