Babai i dëshmorit i bën të gjithë me lot: E nisa për gurbet..(Video)

Advertisment
HTML Image as link

Këtë të diele mysafirë në emisionin ‘Kojshia Show’, ishte njeri nder Komandantët e luftës së Kosharës, Fadil Hadergjonaj.

Por ai u surprizua shumë dhe i’u mbushen sytë me lot, kur dëgjoi rrëfimin e babait të dëshmorit të parë të Koshares, Rifat Qela!

Reklame

Shih minutën e 29.16 te emisionit për ta pare këtë moment!/Infokosova