Banorët e Dollnenit interesim të madh për platformën ‘BESA’ (FOTO)

Advertisment

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami bashkë me deputetin Fadil Zendelin dhe anëtarë tjerë të kryesisë së kësaj partie sonte kanë bashkëbiseduar me banorët e komunës së Dollnenit për platformën ‘BESA’.

Kujtojmë se Kasami ka nisur bashkëbisedimin me qytetarët për të hartuar platformën e quajtur ‘BESA’ e cila përbëhet nga 4 shtylla kryesore: Barazi, Ekonomi, Stabilitet dhe Ardhmëri./Albanews24

Reklame