Banorët shpërndajnë videot nga momenti kur tërmeti godet Turqinë

Advertisment
HTML Image as link

Turqia qendrore u godit sonte nga një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh.

Banorët e rajonit të Nidge të frikësuar lëshuan banesat e tyre dhe dolën në rrugë për t’i shpëtuar goditjeve tjera eventuale.

Reklame Reklamë:
Qries

Ata që kapën momentin e goditjes shpërndanë videot edhe në rrjetet sociale.