Bashkim Jashari, komandanti i FSK-së i martuar me këtë këngëtare të njohur dikur

Djali i Rifat Jasharit dhe njëkohësisht nipi i komandantit legjendar Adem Jashari, nuk është eskpozuar asnjeherë në kamera.

Kështu duke mos qenë fare në titujt e mediave tani është shtuar interesi për jeten e Bashkim Jasharit pasi nuk ka shumë kohë që u emërua komandant i FSK-së, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Ai tanimë nuk eshtë beqar dhe është i martuar me këngëtaren e njohur, Lirie Istogu.

Artistja ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore, por një nga hitet e saj është “Dashuro vashë” në vitin 1998.

Dyshja ka vite që janë martuar dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.