Beatriks mes lotësh i kërkon falje publikisht Borës, pasi u afrua me Donaldin

Teksa diskutonin në “Prime” për historinë e Donaldit me Borën dhe gjithë situatën e zhvilluar kohëve të fundit, Beatriks i kërkoi falje Borës.

Ajo mes lotesh i kërkoj falje që “u vërbërua për Donaldin”, shkruan IndeksOnline.

Kurse, ish banorja, Paloma, duke diskutuar për historinë e Donaldit me Borën dhe gjithë situatën e zhvilluar kohëve të fundit.

Ajo ka thënë se Donaldi duhet ta lërë automatikisht vet shtëpinë e Big Brother pasi ka viktimizuar dy femra.