Bebe Rexha me tezen vallëzon nën ritmet e çiftelisë (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan fotografi e video të ndryshme me fansat e saj.

Së fundmi ka publikuar një video interesante për ndjekësit e saj. Në këtë video shihet artistja duke vallëzuar me tezen e saj nën ritmet tradicionale shqiptare.

Reklame

Nën ritmet e çiftelisë e së bashku me këngën “Say my name”, artistja dhe tezja e saj ia hedhin valles.