Befason Kasami: Gashi e ka derën e hapur në BESË, unë nuk kam in ate personale (VIDEO)

Sonte në emisionin Click Plus në TV21 përballë gazetarit Fatmir Aliut ka qenë i ftuar i pari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami.

Kasami ka folur rreth situatës aktuale politike dhe kombinimet e mundshme të Lëvizjes BESA pas tradhtisë që ia bëri kreu i ASH-së Ziadin Sela duke koalicionuar me një parti të pushtetit si Alternativa.

Reklame

Gjithashtu Kasami ka deklaruar se nuk ka asnjë inat personal me Afrim Gashin dhe se ai e ka derën e hapur në Lëvizjen BESA.