Big Mama e zonja edhe në punët e shtëpisë (VIDEO)

Big Mama e ka dëshmuar përmes një interviste për Prive, se është shumë e zonja në punët e shtëpisë.

Këngëtarja nga Shkupi tregoi me çka është marrë dhe po merret gjatë kësaj kohe të pandemisë.

Reklame

Çfarë punë shtëpie bën, si e kalon kohën dhe çfarë plane ka, e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al/