Big Mama është në kërkim të princit

Besjana Kasami apo siç njihet me emrin e artit Big Mama është këngëtare e moderatore mjaftë e njohur në trojet shqiptare.

Duket se çdo gjë i ka hije, pasi në çdo hap që merr ajo arrin ti marrë zemrat e të gjithëve me humorin dhe pozitivitetin që e ka, shkruan Kosovarja.

Jo rrallëherë ajo bën edhe batuta në rrjete social më të cilat gjithmonë arrin të bie në sy e të komentohet shumë, duke qenë unike në çdo imazh.

Në këto ditë izolimi duket se Bigut nuk po i rrihet e kështu po e shfrytëzon kohën duke nxjerrë imazhe të ndryshme nga arkivat.

Së fundmi ajo ndau një imazh me një ‘kali lodër’ që mbishkrimi i saj mori vëmendje. “ Për kali gjithë fat kom pas, për princ kur?” duke e shoqëruar me emojin duke qeshur.

Sigurt kjo ishte një shaka nga të shumtat që ajo din ti sjellë./Kosovarja/