‘Bigi’ poston foton si ‘katunare’ (FOTO)

Big Mama së fundmi po sjell disa foto artistike.

Disa ditë më parë ajo postoi foto mbi kalë. Ndërsa sot ajo ka vendosur që të sjell fotografi nga fshati.

Ajo duket ulur mbi sanë e veshur me një futstan të shkurtë dhe një palë qizme, dhe në secilën foto po duket me e mirë.