Big Mama pozon e lumtur krah nënës së saj (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Big Mama, për shkak të punës që bën si gazetare, shumicën e kohës është në teren, shkruan lajmi.net.

Atë jemi mësuar ta shohim duke vizituar vende të ndryshme të botës dhe sigurisht se i mungojnë personat e saj të zemrës të cilët nuk i sheh shpesh.

Reklame

Së fundmi ajo ka kaluar kohë me nënën e saj dhe më pas e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën duket e lumtur dhe e kompletuar pranë saj.

“Nëna më e mirë”, shkruan pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/