Big Mama prezanton të kaluarën dhe të tashmën në një foto

Jo rastësisht mori nofkën “Big Mama”, kjo pasiqë ishte nga femrat më të shëndosha të estradës.

Big Mama megjithatë ishte më energjikja duke bërë atmosferë kudo që u prezantua, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka edhe sens humori që i ndihmoj të ketë performanca të mira edhe në rolin e moderatorës, të cilin po e ushtron tash e një kohë.

Big-u e ka dëshmuar me punën e saj që synimet që ia vë vetës i arrinë gjithmonë.

Tani ajo komentohet për format e saj trupore dhe imazhet atraktive e joshëse që sjellë vazhdimisht duke sfiduar edhe modelet me famë.

Fundit ajo e ka realizuar një fotografi të veçantë dhe qesharake njëkohësisht me një mesazh interesant.

Duke marrë poza mes rrugës shfaqë linjat e lakmueshme trupore, derisa në prapavijë ka një grua me peshë.

Ajo thotë se në këtë fotografi pasqyron të kaluarën dhe të tashmën, duke nënkuptuar vetën e saj siç ishte dhe si është ani./Kosovarja/