Big Mama sërish lajmërohet nga pushimet në Turqi (Foto)

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore.

Bigin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet në Turqi.

Bigu se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në bikini gjatë dhe shumë joshëse. /ora