Big Mama shfaqet tërheqëse, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan (FOTO)

72

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i h.umbur kilogramët e tepërt.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shfaqet tejet të.rheqëse dhe ajo që merr vëmendjen është poza e saj pr.ovokuese.