Big Mama ulur në prehrin e Babadimrit uron Vitin e Ri (FOTO)

Big Mama është një këngëtare mjaft e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo e ka filluar muzikën qysh në moshë të re, duke u bërë mjaft e njohur në estradën shqiptare.

Reklame

33 vjeçarja shpesh herë ka qenë në fokus të mediave rozë për shkak të ndryshimit të madh që ka bërë në pamjen e saj.

Me largimin e shumë kilogramëve, ajo u transformua në një femër tjetër duke mos hezituar ta ekspozojë me krenari këtë ndryshim.

Së fundmi ajo ka pozuar në prehërin e babadimrit, duke uruar të gjithë për Vitin e Ri 2020.